Kart yazıcısı ve kart baskısına dair tüm ihtiyaçlarınız için

10 yılı aşkın sektör tecrübemizle tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaya hazırız.

 

Kart yazıcı modelleri arasında kaybolmayın. 

Konusunda tecrübeli satış temsilcilerimiz ihtiyacınız olan en doğru ürüne sizleri yönlendirecektir.  

Aşağıda tüm yazıcılara ait detaylı bilgiler mevcuttur. Bizleri aramaktan lütfen çekinmeyin.

FARGO HDP5000 KART YAZICI

Genel Bakış

FARGO HDP 5000

High Definition Printing®, gömülü elektronikler içeren akıllı kartlarda bile daha etkileyici bir kamuya açık görüntü elde etmek için üstün baskı kalitesi sunar. Yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık, toplam sahip olma maliyetinizi düşürür ve uygun fiyatlı fiyatlandırma, Yüksek Çözünürlüklü Kart Baskı özelliğini hemen hemen her işe uygundur. HDP5000 kimlik kartı yazıcı ve kodlayıcıya ömür boyu baskı kafası garantisi ve her şeyde üç yıllık garanti veriyoruz.

Sided Printing: Single or Dual 

Print Method: HDP Dye-Sublimation / Resin Thermal Transfer

Resolution: 300 dpi

Print Speed: up to 24 seconds per card / 150 cards per hour (YMC with transfer)*

Warranty: 3 years (printer); Lifetime (printhead

High Definition Printing®

Dahili elektronikler içeren akıllı kartlarda bile daha etkileyici bir kamuya açık görüntü elde etmek için üstün baskı kalitesi sunar. Yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık, toplam sahip olma maliyetinizi düşürür ve uygun fiyatlı fiyatlandırma, Yüksek Çözünürlüklü Kart Baskı özelliğini hemen hemen her işe uygundur.

HID FARGO HDP5000

Üstün baskı kalitesi, yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık, daha fazla güvenlik - fotoğraflı kimlik kartlarınızı, uygun fiyatlı ve çok yönlü HDP5000 kimlik kartı yazıcı ve kodlayıcı ile basarken ve kodlarken tüm bu niteliklere sahip olacak.

ÖMÜR BOYU BASKI KAFASI GARANTİSİ

HDP5000 kimlik kartı yazıcı ve kodlayıcıya ömür boyu baskı kafası garantisi ve her şeyde üç yıllık garanti veriyoruz. Çok yönlü modüler tasarım, ihtiyaçlarınız değiştikçe değişime izin verir. Çift kartlı giriş haznesi, çift taraflı baskı, tek veya çift taraflı laminasyon ve kart kodlama teknolojileri alan yükseltilebilir özelliktedir. Basit tasarımı ve sezgisel kullanımı nedeniyle minimum eğitim gereklidir. Kartlar, şeritler ve üst üste binenler hızlı ve kolay bir şekilde yüklenen kartuşlarla birlikte gelir.